Ankieta 2018 – podaruj swoją opinię na gwiazdkę

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Ankieta 2018 – podaruj swoją opinię na gwiazdkę

By Justyna   /     Gru 22, 2018  /     Blog  /  

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. To czas przemyśleń, podsumowań i nowych planów. Dla mnie ten rok wiąże się również z jedną wielką i trudną decyzją, którą musiałam podjąć. Narodziła się w bólach po wielu przemyśleniach…

Nie wiem, czy ktoś z Was kojarzy mojego drugiego bloga – freeleserka. To twór, który powstał dokładnie na początku 2016 roku. Pisałam na tym blogu o mojej drugiej pasji, którą są książki, filmy, seriale i anime. Wreszcie stwierdziłam, że nie mogę tego dłużej ciągnąć. Główną przyczyną był blog losgrafikos, na który bardzo chciałam wrócić. Jak wiecie, pisałam tutaj niewiele przez ostatnie dwa lata, ale wreszcie zrozumiałam, że tęsknię. Decyzja była trudna, bo moje drugie dziecko kochałam mocno i do tej pory nie mogę pogodzić się z jego stratą, ale nie mogłam być jednocześnie tam i rozwijać się tutaj. Postanowiłam, że postawię na jedną kartę.

 

Dlatego właśnie dziś przychodzę z prośbą do Ciebie. Wypełnij ankietę, abym wiedziała, czego ode mnie oczekujesz. Pojawiło się dużo nowych czytelników, których chciałabym lepiej poznać. Jest wiele kwestii do wyjaśnienia, a ostatnią ankietę robiłam dawno i aktualnie nie mogę brać pod uwagę jej wyników, bo wszystko się pozmieniało. Pytań powstało sporo, ale jest niewiele otwartych – a te zajmują najwięcej czasu. Wypełnianie ankiety powinno zająć ci 4-5 minut. Najbardziej oczywiście interesuje mnie twoje zdanie na temat rozszerzenia tematyki.

Zrób mi prezent gwiazdkowy i podziel się swoim zdaniem. Ty również na tym skorzystasz 🙂

 

 

Jeżeli ładnie wypełnisz ankietę, dam Ci jakiś prezent. Możemy np. wymienić się Pokemonami 🙂 Co ty na to? A może sam masz jakąś propozycję. Co chciałbyś dostać w prezencie ode mnie?

Pozdrawiam ciepło

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram