Darmowa tapeta do pobrania – urodzinowa!

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
darmowa tapeta

Darmowa tapeta do pobrania – urodzinowa!

By Justyna   /     Gru 03, 2017  /     Blog, Grafika  /     , , , , , , ,

Obiecałam prezent – słowa dotrzymuję. Dziś w prezencie darmowa tapeta. Nareszcie! Ciągle mówiłam o grafikach, a one się nie pojawiały. Doszłam do wniosku, że muszę zmienić moje nastawienie do bloga…

Nawet nie wiecie, jak 5 lat blogowania zmienia podejście do wielu spraw. Postanowiłam, że nie zrobię już nic na siłę. Po drugie obiecałam sobie, że nie będę również zmuszała się do umieszczania aktualizacji na facebooku i instagramie regularnie. Wiem, że to utrudnia kontakt z czytelnikami, ale kiedy czuję przymus, wtedy odchodzi cała przyjemność z blogowania. Spontaniczność – tylko to może mnie uratować.

Darmowa tapeta do pobrania

Kierując się nowymi zasadami, stworzyłam dla Was tapetę do pobrania. Zainspirowały mnie świetne gadżety z jednorożcami. Teraz pojawia się tego coraz więcej w sklepach. Pomyślałam, że taka darmowa tapeta do pobrania w kolorze różowym rozpromieni nieco zimową aurę. Śnieg już zaczął padać, ale bardzo chciałabym, żeby się wreszcie utrzymał. Za oknem jest szaro, buro i ponuro, więc pojawia się ogromna chęć wykorzystywania kolorów podczas tworzenia grafik.

Darmowa tapeta do pobrania – jak pobrać?

Tapetę możecie pobrać całkowicie za darmo. Nie trzeba zapisywać się na newsletter. Wszystko z powodu urodzin, które niedawno obchodził blog losgrafikos. Mam nadzieję, że spodoba Wam się. Jednorożec “przyniósł” jakąś magiczną paczkę. Sami pomyślcie, co chcielibyście w niej znaleźć. Życzeń urodzinowych nie składam bowiem tylko sobie, ale również Wam! Moim największym marzeniem jest to, abyście byli tutaj nadal ze mną i wytrwali przez kolejne lata.

Poniżej znajdziecie linki do pobrania. Wybierzcie odpowiednią rozdzielczość i zainstalujcie tapetę u siebie. Smacznego! 😉

Pliki do pobrania

1024×768 1280×1024 1366×768 1440×900 1600×900 1920×1080

Jeszcze raz dziękuję Wam, że stąd nie uciekliście 🙂 To dzięki Wam opłacam co roku serwer oraz wytrwałam, mimo licznych kryzysów. Jeżeli macie jakieś graficzne życzenia, piszcie! Koniecznie powiedzcie mi, jak podoba Wam się darmowa tapeta. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam ciepło

 

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram