Kartki walentynkowe do wydrukowania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Kartki walentynkowe do wydrukowania

By Justyna   /     Lut 02, 2016  /     Blog  /     , , , ,

Kto się ostatnio zakochał? No już, mówić mi tu szybko 😉 Przygotowałam dla Was kartki walentynkowe do wydrukowania. Dostępnych jest aż 6 wzorów! Są urocze, zabawne i jedyne w swoim rodzaju. Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię zwyczaj wysyłania kartek.

Miałam prawdziwą wenę, kiedy Tworzyłam kartki walentynkowe w tym roku. Pan czas nie pozwolił mi stworzyć ich więcej. W ogóle dziwi mnie, że mój post walentynkowy sprzed kilku lat jest najpopularniejszy na blogu. To wszystko oczywiście dzięki mojej oryginalnej grafice: rysunek walentynkowy. Stare to jak świat, ale nadal ma dużo wejść.

IMG_3239

kartki2

Miałam niestety wielki problem z fotkami. Mogę cykać zdjęcia dopiero popołudniami, więc jest już nieco ciemno i nie wychodzi to tak ładnie. Musicie mi wybaczyć. Jednak, przejdźmy już do rzeczy, bo się niecierpliwię i Wy pewnie też 🙂

kartkiwalentynkowe

kartkiwalentynkowe1

KARTKI WALENTYNKOWE – WSTĘPNE INFORMACJE

Wszystkie kartki walentynkowe stworzyłam w programie Photoshop i Paint Tool SAI. W pierwszym programie powstają napisy, a w drugim rysunki. Do wyboru macie aż 6 wzorów, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwszej stronie jest napis i duży rysunek, a na odwrocie znajduje się pomniejszona grafika ze strony tytułowej. Wygląda to tak:

kartkaprobna

KARTKI WALENTYNKOWE – SPRAWY TECHNICZNE

Krok 1. Tym razem kartki możecie pobrać z mojego bloga, ale żeby to zrobić, najpierw trzeba zapisać się na newsletter. Formularz znajduje się w stopce strony. Trzeba wpisać swoje imię i e-mail, a później potwierdzić subskrypcję. Po potwierdzeniu dostaniecie ode mnie e-mail z hasłem do podstrony SKRZYNIA SKARBÓW, na której właśnie znajdują się kartki walentynkowe oraz pozostałe dodatki.

Krok 2. Kartki należy wydrukować w dobrej jakości i odznaczyć opcję “Dostosuj obraz do ramki”. Po wydrukowaniu składamy kartkę A4 na pół i wycinamy boki, które nie są nam potrzebne. Mam nadzieję, że wszystko zrozumieliście. W razie problemów, piszcie do mnie!

kartkiw1

IMG_3228

Tym razem trochę się napracowałam i mam nadzieję, że kartki walentynkowe Wam się spodobają. Koniecznie dajcie znać, jaką walentynkę podarujecie swojej drugiej połówce.

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram