Kolejna panna w pastelach

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Kolejna panna w pastelach

By Justyna   /     Mar 01, 2015  /     Blog  /     , , , , , , ,
Miałam chwilę odpoczynku i tym sposobem wreszcie coś narysowałam. Nie jest to oczywiście nic specjalnego, bo nie poświęciłam też tyle czasu, co zwykle. Porządek jednak dobrze na mnie wpływa i coraz więcej prac będzie się pojawiało.
Pomyślałam sobie, że stworzę serię takich obrazków. Tematyka to pannica w pastelach z maskotką. Trochę zadumana, trochę zaspana, jakby bawiła się całą noc swoją ulubioną zabawką…

Postanowiłam, że będę teraz pisała, co w tej pracy mi się podoba, a co nie. Wy natomiast nie musicie się ze mną zgadzać 🙂 Każda wasza opinia jest mile widziana.
fa
Powiem szczerze, że jestem zadowolona jak nigdy (z efektu końcowego oczywiście, a nie z lineartu powyżej). Podobają mi się włosy, podoba mi się tunika i ocieplacze (zmieniłam kolor linii i od razu cały rysunek nabrał wyrazu), a najbardziej podobają mi się buty. Gdybym miała coś zmienić, pewnie trochę więcej popracowałabym nad twarzą i nad maskotką (głębsze cienie), ale i tak wydaje mi się, że lekkie cieniowanie pasuje idealnie. Jest delikatne jak kolory i cała postać.
Co natomiast Wy sądzicie?

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram