Moje ulubione kanały o rysowaniu na youtube

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Moje ulubione kanały o rysowaniu na youtube

By Justyna   /     Maj 28, 2015  /     Blog  /     , ,
Hej! Zapewne każdy z Was lubi youtube. Ja również. Dla mnie jest to o wiele lepsze niż seriale. Od jakiegoś czasu oglądam kilka kanałów o rysowaniu. Wybrałam 3 najlepsze i chciałabym się nimi z Wami podzielić.

KAREN E. HALEY

youtube1

Dziewczyna, która rysuje markerami. Jest niesamowita! Pokazuje głównie speedpainty. Tłumaczy również podstawy kolorowania. Świetne! Zapragnęłam kupić sobie markery firmy Copic. Można uzyskać nimi świetny efekt (jak z programu graficznego!). Niestety trochę są drogie, więc czekam na wspaniały przypływ gotówki. Bardzo gorąco polecam!

INSTEBRAK-ART INSTRUCTOR

youtube2

Fantastyczny kanał z tutorialami do Photoshopa. Autorka pokazuje przede wszystkim, jak rysować realistyczne postacie. Jest bardzo cierpliwa, powoli tłumaczy, więc nie przeszkadza mi, że mówi po angielsku. Wszystko można spokojnie zrozumieć. Skarbnica wiedzy.

 KOCHAM RYSOWAĆ
youtube3
Na koniec kanał polski. Autor niezbyt często wrzuca filmiki, ale są one bardzo dobre. Widać, że się do nich długo przygotowuje. Znajdziecie u niego sporo speedpaintów, ale również  poradniki: światłocień, rysowanie poszczególnych części twarzy, perspektywa, proporcje twarzy itd. Nic tylko oglądać! 🙂

Dajcie znać, jakie Wy lubicie oglądać kanały na youtube. Nie muszą być koniecznie rysunkowe. Chętnie poznam jakieś nowe o DIY i makijażu.

 

Pozdrawiam ciepło.

 

Justyna

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram