O blogu

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

O MNIE I O BLOGU SŁÓW KILKA

NIE JESTEM IDEAŁEM

joCześć, nazywam się Justyna. Kiedyś strasznie nie lubiłam mojego imienia. Zawsze chciałam nazywać się Ania, bo nosiło je dużo dziewczynek w moim wieku.  Marzyłam, by być taka jak wszyscy, ale nigdy mi nie wychodziło.

O wiek nie pytajcie, bo pewnie i tak mi nie uwierzycie. Jestem wesoła, aktywna i bardzo ciekawa świata. Mam głowę pełną marzeń i cały czas staram się je spełniać. Ludzie mówią, że tkwi we nie prawdziwy wulkan energii twórczej. Nie potrafię spokojnie usiedzieć w miejscu, dziecko niewyżyte artystyczne to moje drugie imię.

Jestem normalną, czasem zakręconą dziewczyną. Potrafię wsiąść do obcego samochodu, kiedy jestem zamyślona. Lubię kolor czarny i różowy, ale tylko w połączeniu.

Uwielbiam muzykę, sama gram na skrzypcach i gitarze. Moje zapędy artystyczne wykorzystuję też na scenie teatralnej, ale to już zupełnie inna bajka.

Oglądam dużo japońskich filmów animowanych, więc czasem zamiast dzień dobry mówię: “konnichiwa”, a śniadanie nazywam “bento”. Kocham zwierzęta, a zwłaszcza psy, dlatego od roku mieszka ze mną Jack Russell Terrier – moja “Nocna Furia”.

Posiadam wiele pasji, ale tylko jedną z nich (tą najważniejszą) chciałabym się dzielić z Tobą właśnie na moim blogu – czyli grafiką komputerową i rysowaniem.

Nie można nazwać mnie panną idealną, ale staram się być po prostu dobrym człowiekiem.

“CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA” I PIERWSZE RYSUNKOWE PRÓBY

Rysuję odkąd w telewizji Polsat pierwszy raz zaczęli emitować “Czarodziejkę z Księżyca”. Banał, prawda? Bliski jest mi więc styl mangowy i komiksowy, ale ewoluował przez lata i stał się bardziej “mój”. Wcześniej tylko media tradycyjne spełniały moje oczekiwania, ale aktualnie jestem wielką fanką rysunku cyfrowego. Najpierw były nieśmiałe próby w Paincie, później dostałam program Photoshop, a kilka lat temu odkryłam Pain Tool SAI, który mnie bardzo oczarował swoją prostotą. Zauważyłam, że niewiele osób go zna i brakuje dobrej instrukcji obsługi, więc zaczęłam pisać tutoriale. Blog ewoluował i teraz możesz na nim poczytać o rysowaniu, życiu z pasją, sprzęcie dla grafików, obejrzeć moją galerię, a także pobierać darmowe grafiki.

rys

Moje prace są zazwyczaj bardzo proste, ale wymowne. Najchętniej rysuję piękne kobiety, ale lubię też wszelkie prace z pomysłem. Czarny kolor dominuje, jednak często mam fazę na pastele.

UCZYĆ I POUCZAĆ

Od zawsze lubiłam rządzić, wydawać polecenia i zmuszać innych do pracy nad sobą. Cóż zrobić, jestem zodiakalnym Lwem. Zauważyłam, że takie zajęcia dają mi najwięcej satysfakcji. Lubię po prostu dzielić się z ludźmi moją wiedzą na każdy temat, bez ograniczeń, dlatego tak bardzo chętnie piszę na blogu o mojej pasji, jaką jest grafika komputerowa. Póki co jeszcze nie mam prawdziwego papieru akademickiego i uprawnień grafika, ale i na to przyjdzie czas. Najważniejsza jest przecież prawdziwa pasja, prawda?

Jeżeli mnie odnalazłeś/odnalazłaś to znaczy tylko jedno: jesteś moją bratnią duszą i będę przeszczęśliwa jak ze mną zostaniesz. Bez przyjaciół o takich samych zainteresowaniach świat nie istnieje!
Zapisz

Comments are closed.

  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram