Obrazki do pokoju dziewczynki

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
obrazek dla dziewczynki,obrazek do pokoju dziecięcego

Obrazki do pokoju dziewczynki

By Justyna   /     Lis 09, 2015  /     Blog  /     , , , , , , , , ,

Zapewne pamiętacie, że w lipcu wyprodukowałam obrazki do pokoju chłopca na blogu bigeyes. Kilka osób przypominało, żebym je znowu udostępniła. Tym razem jednak dziewczynki mają pierwszeństwo. Żebyście wiedzieli, jakie męki twórcze przechodziłam, zanim stworzyłam nowe działa…

Na początku  brakowało mi pomysłów. Później  zaczęły się pojawiać i było ich tak dużo, że miałam mętlik w głowie. W folderze “dziewczynka” odnalazłam wiele rozpoczętych i niedokończonych prac. To było naprawdę wyzwanie, zwłaszcza, że jestem człowiekiem, który lubuje się w trzech kolorach: szarym, czarnym i różowym. Rozszerzenie palety kolorystycznej zawsze sprawia mi wielką trudność. Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy lubi co innego, więc musiałam się przełamać.

 

OBRAZKI DLA DZIEWCZYNEK – dwie wersje

Najpierw stworzyłam trzy rysunki pod mój gust kolorystyczny. Obrazki już miały wylądować na blogu, ale później dotarło do mnie, że trochę się ograniczam. Postanowiłam więc popracować jeszcze trochę i wtedy powstała druga wersja. W pierwszej paczce znajdują się obrazki  z: kotem, słoikiem oraz z tekstem motywacyjnym. W drugim folderze są aż cztery prace: perfekcyjna dziewczynka, słoik i do wyboru dwie ilustracje z cytatem.  Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Brick wall texture

Brick wall texture

POBIERANIE I DRUKOWANIE

Paczki z ilustracjami można pobrać z mojego bloga. Żeby móc je ściągnąć, trzeba zapisać się najpierw na mój newsletter (formularz zgłoszenia znajduje się w stopce strony). Po potwierdzeniu subskrypcji otrzymacie ode mnie e-mail z hasłem do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie znajdują się wszystkie darmowe grafiki do pobrania. Ilustracje należy wydrukować na kartce A4 (nigdy nie drukowałam  na większych formatach). Po pobraniu wystarczy plik rozpakować i zapisać obrazki na dysku. Ilustracje posiadają ogromny format 2480 x 3507 po to, żeby można było wydrukować je w najlepszej jakości. Pamiętajcie, że nie można sprzedawać żadnej ilustracji, która pojawi się na losgrafikos! Jeżeli umieścicie którąś z prac na swojej stronie internetowej, wyślijcie mi informację na e-mail: ponderabilia@gmail.com! Rysunki powstały w programie Pant Tool SAI i Photoshop 7.0. Jeżeli skorzystacie z moich dzieł, bardzo chętnie zobaczę je na instagramie. Wystarczy wpisać tag: #losgrafikos.

dziewczynkaobrazek2dziewczynkaobrazek1

dziewczynkaobrazek3 dziewczynkaobrazek4

Koniecznie napiszcie, co sądzicie o moich obrazkach? Będę bardzo wdzięczna jeżeli podpowiecie, jakie grafiki do wydrukowania chcecie zobaczyć na blogu. Jakiś czas temu kilka osób poinformowało mnie, że będą zadowolone z plannerów dziennych.  W sieci można znaleźć wiele wyjątkowo nudnych propozycji, dlatego postaram się, aby moje były unikatowe. Wiem doskonale, że lubicie prace z bloga losgrafikos za oryginalność i niech tak pozostanie.

premade-4-posters

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zapisz

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram