Obrazki do pokoju chłopca

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Obrazki do pokoju chłopca

By Justyna   /     Lis 29, 2015  /     Blog, Grafika  /     , , , , , , , , ,

Były obrazki do pokoju dziewczynek, więc muszą też być obrazki do pokoju chłopca, co by płeć brzydka nie poczuła się pokrzywdzona. Projekty ów niektórzy znają już z poprzedniego bloga, ale dla ludzi niewtajemniczonych tłumaczę, że są to ilustracje typowo piłkarskie. Pomysłodawcą był oczywiście mój syn, który zawsze potrafi mnie zaskoczyć. Myślałam, że o męskich zainteresowaniach sporo wiem, ale młody mnie z błędu wyprowadził.

Pamiętam, jak strasznie się wymądrzałam, kiedy robiliśmy z synem burzę mózgów. Upierał się przy swoich potworach i minecraftach, a ja nie dawałam za wygraną i  twierdziłam, że przecież auta, spiedermany i batmany są nadal na czasie. Nawet powstały dwa projekty, które młody skwitował jednym słowem: „Zapomnij”. Wiecie, jak się poczułam? Ten stracony czas i niewdzięczność. W pewnym momencie pomyśleliśmy o tym samym: „A może piłka nożna?”. No i wiecie, tak nieskromnie mówiąc, to był strzał w 10-kę. Obrazki piłkarskie rozeszły się po internecie jak świeże bułeczki.

OBRAZKI DO POKOJU CHŁOPCA – DWIE WERSJE

Jestem istotą, która lubuje się w pastelowych kolorach. Ciężko było mi się przełamać i zrezygnować z moich upodopań, kiedy tworzyłam prace dla chłopców. Moją misją było wtedy przekonanie syna do różu. Dał się namówić i stwierdził, że różowy to też przecież całkiem niezły kolor, a przewaga niebieskiego wszystko wynagradza. Jaka byłam z siebie zadowolona! Nie macie pojęcia!

Mina mi jednak zrzedła, kiedy dostawałam od Was komentarz za komentarzem. Pisaliście min., że jest pięknie, ale ten róż… Ktoś nawet stwierdził, że dziewczynki będą bardziej zadowolone. Fanki piłki nożnej bardzo dziękowały mi za dopasowanie kolorystyki pod ich gust. Trochę się tym przejęłam, nie powiem. Wtedy właśnie postanowiłam zmienić kolorystykę na nieco bardziej męską.

Tak więc można pobrać ilustracje w kolorystyce zielono-fioletowej oraz niebiesko-różowej.

obrazekchlopca1

obrazekchlopca22

POBIERANIE OBRAZKÓW

Obrazki do pokoju chłopca można pobrać z mojego bloga. Wszystkie znajdują się w zakładce SKRZYNIA SKARBÓW, która jest zabezpieczona hasłem. Żeby je otrzymać, trzeba zapisać się na mój newsletter (formularz zgłoszenia znajduje się w stopce strony). Po potwierdzeniu subskrypcji otrzymacie ode mnie e-mail z hasłem do SKRZYNI. Zakładki należy wydrukować w najlepszej jakości w formacie A4. Proszę pamiętać, że moje prace można wykorzystać tylko do własnych potrzeb. Sprzedawanie nie wchodzi w grę!

Wszystkie moje grafiki powstają w programie Photoshop 7.0 i Paint Tool SAI.

obrazekchlopiec2

obrazekchlopiec1

Mam nadzieję, że ilustracje spodobają się Waszym chłopcom. Mój mały ancymon jest zadowolony i czeka na kolejne projekty. Trzeba w końcu zmienić dekorację. Niedługo pojawi się coś typowo świątecznego, więc czekajcie cierpliwie i obserwujcie mój fanpage na facebooku.

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter
 • Jak ciekawie to wygląda, wszystkie bardzo fajne. I kolorystyka uniwersalna więc powinny pasować do różnych wystroi.

  • Dziękuję bardzo :* Cieszę się, że komuś się podoba.

 • Judyta Nowogórska

  Bardzo ładne grafiki
  http://wypociny-judyty.blogspot.com zapraszam

 • Widzę, że w końcu realizujesz swoje wielkie marzenie o grafice <3 Tak trzymaj, ładnie wygląda i idzie ci coraz lepiej 🙂

  • Dziękuję <3 Wszystko by było jeszcze lepiej, gdybym miała więcej czasu na robienie grafik 😉 Ostatnio moja praca zawodowa na to mi nie pozwala.

 • Urocze 🙂

 • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

  Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

 • Newsletter

 • Instagram