Obrazki na Halloween do wydrukowania 2

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
halloween, obrazki na halloween, rysunki na halloween

Obrazki na Halloween do wydrukowania 2

By Justyna   /     Paź 26, 2016  /     Blog  /     , , , , , , , , ,

Strasznie mnie cieszy, że moje obrazki na Halloween tak bardzo się Wam spodobały. Były oczywiście plany, żeby narysować ich więcej, ale czasu mi brakuje, więc postanowiłam, że udostępnię do pobrania moje dawne prace. Oczywiście najpierw trzeba będzie zapisać się na newsletter.

OBRAZKI NA HALLOWEEN – KRÓTKA HISTORIA

Już dawno temu słyszałam komplementy na temat moich obrazków na Halloween z 2014 roku. Pamiętam, że wtedy miałam niesamowitą wenę i rysunki produkowałam w jakimś szalonym transie. Pomogła mi muzyka, ale również czas, którego miałam sporo. Teraz choćbym chciała, nie potrafię się rozerwać 🙂

obrazki

OBRAZKI NA HALLOWEEN – KILKA UWAG TECHNICZNYCH

Obrazki przygotowałam do pobrania w bardzo dużym formacie. Wszystko po to, żebyście mogli wydrukować je w najlepszej jakości. Pamiętajcie, że te, które zamieściłam kilka lat temu na blogu, są celowo pomniejszone, dlatego nigdy nie będą wyglądały ładnie po wydrukowaniu. Żeby pobrać rysunki, należy zapisać się na newsletter, a formularz do niego znajdziecie pod każdym wpisem lub w stopce strony. Podajcie tylko swoje prawdziwe imię i e-mail. Dostaniecie hasło do skrzyni skarbów, gdzie znajdują się wszystkie grafiki do pobrania.  Jednocześnie informuję uroczyście, że w wiadomościach meilowych nie otrzymacie żadnej kryptoreklamy, nie bombarduję też Waszej skrzynki codziennie nowymi listami. Wysyłam tylko informacje o nowych wpisach, a czasem dorzucam coś z mojej prywaty. Jeżeli lubicie mojego bloga, to wydaje mi się, że warto mieć ze mną kontakt w takiej formie.

halloween22

Jeżeli spodobają Wam się moje obrazki na Halloween, wydrukujecie je i udekorujecie nim swoje domy, koniecznie zróbcie zdjęcie i pochwalcie się nim. Możecie wysłać mi fotkę na meila, umieścić ją w komentarzu lub na instagramie, oznaczając ją tagiem #losgrafikos. Będzie mi bardzo miło.

Pozdrawiam ciepło

justynai

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram