Plakat dla artysty z jednorożcem! – grafika do pobrania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Plakat dla artysty z jednorożcem! – grafika do pobrania

By Justyna   /     Kwi 13, 2016  /     Blog  /     , , , , , , , , ,

Ten projekt ostatnio spędzał mi sens z powiek. Zazwyczaj kiedy masz pomysł, wtedy nie wiesz, w jakiej formie go zaprezentować. Natomiast jeżeli znajdziesz już wizualną koncepcję, w twoim projekcie brakuje pomysłu. Najbardziej nie znoszę tej pierwszej opcji, bo sprawia, że nad dopracowaniem całości spędzam całe tygodnie. Ukończyłam wreszcie plakat dla artysty, ale…

zabijcie mnie, bo i tak nie jestem zadowolona z efektu końcowego. Powstało oczywiście kilka wersji, ale do zaprezentowania i pobrania przygotowałam dwie najlepsze.

Pomysł z tym tekstem jest według mnie genialny i jeżeli wersja graficzna się nie przyjmie, wtedy stworzę nowe ubranko. W ogóle już mam kilka innych koncepcji, ale problemy z czasem skutecznie utrudniają twórczość artystyczną.

Tak naprawdę to dzięki Wam powstał nowy i piękny plakat. Tylko nie patrzcie na mnie krzywo, ja się wcale nie podlizuję. Po prostu lubię Was i Wasze podpowiedzi. Zawsze są genialne. Chyba muszę częściej robić ankiety, może jeszcze więcej uda mi się z Was wycisnąć (a później niecnie przypiszę sobie wszystkie zasługi ;)).

Moda na jednorożce – o co cho?

Panuje moda na jednorożce. W sumie ja tego fenomenu nie rozumiem, a w zasadzie nie rozumiałam. Dziwiłam się, jak moja kolejna uczennica pisała opowiadanie o tym stworzeniu. Nie rozumiałam, aż pewnego pięknego raz zobaczyła case na telefon z jednorożcem. Zauroczył mnie do tego stopnia, że teraz chętnie wytatuowałabym sobie tego pięknego konia w jakimś intymnym miejscu (młody powiedziałby pewnie, że w czułym miejscu). Jednorożec to symbol prawdziwego artysty, za którego oczywiście się uważam. Wreszcie odkryłam moje symboliczne przeznaczenie!

Plakat dla artysty – sprawy techniczne

Plakat możecie pobrać w dwóch zupełnie różnych wersjach. Wcześniej ograniczałam się do zmiany kolorów, tutaj natomiast są inne kolory i układ (tylko czcionka została taka sama). Co trzeba zrobić, żeby zdobyć artystyczną grafikę? Otóż wystarczy zapisać się na mój mroczny newsletter, w którym informuję Was na bieżąco o efektach ceremonii palenia kotów 😉 A tak serio – dostajecie garść newsów i trochę prywaty, której na blogu praktycznie nie uświadczycie. No i oczywiście tylko dla newsletterowców stoi otworem SKRZYNIA SKARBÓW z wszelkimi dodatkami – grafikami do pobrania. To właśnie w tej zakładce znajduje się plakat dla artysty z jednorożcem. Co musisz zrobić? Zapisz się na newsletter (formularz znajduje się na dole tego wpisu albo w stopce strony), a otrzymasz na swoją pocztę hasło do cudownej skrzyni skarbów.

plakatdlaartysty1

Teraz już możesz oglądać, drukować i chwalić się innym moimi genialnymi działami.

Grafikę stworzyłam w programach: Photoshop i w darmowym Firealpaca, który trochę dokładniej opisuję tutaj: Test firealpaca

Napiszcie mi, jak te wersje graficzne Wam się podobają. Chcecie jeszcze jedną? Mnie bardzo ten tekst zainspirował, wena nie opuszcza, więc piszcie koniecznie, może wprowadzimy jakieś nowości. A może macie pomysł, jak ten tekst rozwinąć? Wesoła twórczość mile widziana 🙂

Pozdrawiam ciepło

Zapisz

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram