Weź się ogarnij! – Plakat motywacyjny do wydrukowania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Weź się ogarnij! – Plakat motywacyjny do wydrukowania

By Justyna   /     Mar 18, 2016  /     Blog  /     , , , , , , , , , ,

Straciłam wenę do pisania na blogu, ale na szczęście już tydzień temu wykonałam cudowny plakat motywacyjny, który daje mi dobrego kopniaka każdego dnia!

Wszystko fajnie, gdyby nie przesilenie wiosenne, które tak strasznie daje się we znaki. Przychodzę do domu niesamowicie zmęczona. O ile przetrwam kryzys, energia powraca z podwójnym wręcz uderzeniem. No właśnie.., ale co zrobić, żeby powróciła? Co zrobić, żeby mi się chciało tak, jak się nie chce?

Mi bardzo często pomaga po prostu jakiś dobry, motywacyjny cytat. Ulubionych mam sporo i przypuszczam, że za jakiś czas nawet wpis o sentencjach na dobry początek dnia zrobię.

Zatem dobrze jest mieć ulubione cytaty motywacyjne, a jeszcze lepiej, jak sobie je wydrukujemy i powiesimy w widocznym miejscu. Oczywiście to nie jest jedyna metoda. Wiadomo, że nie przebywamy cały dzień w domu. Dobrze jest więc mieć takie motywacyjne cytaty w różnych miejscach, do których zaglądamy, np. w portfelu, kalendarzu z notatkami, w szafie, torebce itd. Tutaj już możecie wykazać się pomysłowością. Ja nawet jakiś czas temu widziałam motywacyjny tekst nad sedesem: “Get shit done”. No cóż, nie oceniam, każdemu bowiem pasuje coś innego 😉

 

Ja jednak proponuję Wam coś innego, coś o wiele bardziej motywującego. To mój syn właśnie wypowiedział zdanie, które możecie zobaczyć na plakacie. Wiecie, kiedy do mnie powiedział “Weź się kobieto ogarnij!”, poczułam jakbym dostała kopniaka prosto w czułe miejsce. Zaraz pojawiły się myśli: “No jak ja mogę być taką pierdołą! Dziecko na mnie patrzy! To ono ma czerpać ode mnie powera, a jest na odwrót? Ma rację! Ma wręcz świętą rację!”. Czasem wystarczy zwyczajne: “Weź się kobieto/chłopie ogarnij” i czujesz, że ponownie budzisz się do życia 😉

ogarnijsie

Plakaty motywacyjne – jak i gdzie pobrać

Jeżeli jesteś pierwszy raz na moim blogu i chcesz pobrać plakat motywacyjny albo inną moją grafikę, musisz najpierw zapisać się na newsletter. Formularz znajduje się w stopce strony albo na dole każdego wpisu. Dostaniesz ode mnie e-mail z hasłem do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie możesz pobierać wszystkie luksusowe dodatki.

Dostępne są dwie wersje: dla pani i dla pana 😉 Plakat motywacyjny dobrze jest wydrukować w najlepszej jakości.

Całość zaprojektowałam w programie Photoshop i Firealpaca. O darmowym programie Firealpaca pisałam Wam niedawno. Kto ma zaległości, niech je czym prędzej nadrabia: Test programu firealpaca

No to co? Ogarniacie się? Zestaw do samoogarniania już przecież macie 😉 Napiszcie, jak tam Wasze porządki wiosenne. U mnie już w zasadzie wszystko zrobione, zostały tylko okna do umycia….

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram