Plan lekcji do pobrania 2016

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Plan lekcji do pobrania 2016

By Justyna   /     Sie 23, 2016  /     Blog, Grafika  /     , , , , ,

Moje plany lekcji bardzo lubicie. Widzę to po ilości pobrań z roku szkolnego 2015/2016. Zaprojektowałam dla Was świeżutki plan lekcji w moim komiksowym stylu. Jest naprawdę wyjątkowy i wątpię, że podobny gdziekolwiek znajdziecie.

Naprawdę nie mogę uwierzyć, że to już koniec wakacji! I chociaż nie mogę uwierzyć, naprawdę bardzo się cieszę. Strasznie lubię zapach nowych książek, przyborów oraz smak jesieni. Jesień kocham dosłownie we wszystkich odcieniach – nawet, kiedy pada deszcz. Przecież to idealna okazja do poczytania pasjonującej książki.

W tym roku postanowiłam sprawić sobie plan lekcji, ponieważ będzie mi potrzebny. Jest więc totalnie w moim stylu. Chociaż młody i tak powiedział, że mam wydrukować też dla niego. W zeszłym roku cieszył się z potworka, teraz będzie miał komiksowy plan.

Próbowałam stworzyć coś jeszcze, ale nie chciałam za długo trzymać Was w niepewności. Kilka osób już mnie pytało o plany lekcji, nawet miałam wyznaczony termin od jednej czytelniczki <śmiech> 🙂 Dobrze jest mieć jakiś deadline. Jestem z tych ludzi, którzy szybko się motywują, jeżeli ktoś stoi nad głową. Byłabym chyba kiepska w prowadzeniu własnego biznesu. Wolę rygor i zasady wprowadzone przez kogoś, także motywujcie mnie. Bo ja dla Was wszystko <3

planlekcjiinfo

U mnie przygotowanie takiego projektu trwa bardzo długo, bo praktycznie wszystko robię od podstaw. Nie kupuję gotowych grafik, a jeżeli już się czymś wspomagam, to tylko niektórymi, darmowymi detalami.

Plan lekcji – sprawy techniczne

Jak zwykle plany przygotowałam dla Was w programie Photoshop i Paint Tool SAI, ale tym razem tadamtadam… testuję Photoshopa CC. Póki co jestem zadowolona. Plan lekcji należy wydrukować w najlepszej jakości, żeby przede wszystkim kolory wyglądały ładnie. Tutaj są dosyć jasne, więc odpada szybki druk kiepskiej jakości. Przygotowałam plany w dwóch kolorach.
planlekcjidopobrania

Żeby pobrać mój plan lekcji, zapisz się na newsletter. Formularz do newslettera znajduje się na dole każdego wpisu na moim blogu. Po wpisaniu swojego imienia i e-maila, otrzymasz ode mnie wiadomość na swoją skrzynkę. W niej znajduje się hasło do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie dostaniecie wszystkie darmowe dodatki, w tym też plan lekcji. Jeżeli raz zapiszesz się na newsletter, masz dostęp do wszystkich nowości na blogu i do pozostałych grafik, które do tej pory zaprojektowałam oraz tych, które pojawią się w przyszłości.

Mam nadzieję, że wszystko jest dla Was jasne!

Plany lekcji i inne grafiki – wasze propozycje

Jeżeli macie ochotę na jakieś grafiki, chcecie, żebym coś dla Was zaprojektowała, dajcie znać w komentarzu na dole. Mam pomysł na kolejne plany lekcji, ale trochę kiepsko u mnie z czasem. Jednak jeżeli będziecie bardzo, bardzo chcieli, wtedy postaram się wcisnąć nowy projekt w jakąś lukę między spaniem, a wychodzeniem z piesią. No co? Koniec wakacji mamy, trzeba korzystać z ostatnich, wolnych chwil.

Pozdrawiam ciepło

justynai

 

Zapisz

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram