Plan lekcji do pobrania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
plan lekcji, szkolny plan, planner do pobrania, plan lekcji diy. plan lekcji grafika

Plan lekcji do pobrania

By Justyna   /     Lut 07, 2016  /     Blog  /     , , , , , ,

Zbliża się kolejne półrocze, wiec pomyślałam, że umieszczę dla Was plany lekcji, które zaprojektowałam we wrześniu poprzedniego roku. Moje plany są dla dzieci starszych i młodszych. Jeżeli znudziły Wam się nieciekawe plany lekcji, których używaliście w poprzednim semestrze, trafiliście właśnie w dobre miejsce.

Z planem lekcji jest jak z postanowieniami noworocznymi. Jeżeli napiszecie go na ładnej kartce i powiesicie w odpowiednim miejscu, jest szansa, że szkoła będzie lepiej Wam się kojarzyć i nabierzecie ochoty, żeby do niej chodzić. Serio, to działa. Mój syn nadal jest zachwycony i śmiga do szkoły jak szalony 😉

Plan lekcji – dwie wersje

Dostępne są aż dwa rodzaje planów lekcji do pobrania. Pierwsze są z potworkiem i myślę, że spodobają się dzieciakom, które mają od 7 do 10 lat. Druga wersja jest dla nieco starszych uczniów, ale to nie znaczy, że nie mogą pobrać bardziej dziecinnego, potworkowego planu. Każdy rodzaj planu posiada aż 4 wersje kolorystyczne, więc wydaje mi się, że macie spory wybór.

planlekcjiprobka planlekcjiprobka1

planlekcjiprobka2 planlekcjiprobka3

Plan lekcji – sprawy techniczne

Wszystkie plany lekcji możecie pobrać z mojego bloga. Znajdują się w zakładce SKRZYNI SKARBÓW. Żeby otworzyć tę podstronę, musicie uzyskać hasło. Już Wam mówię, jak to zrobić. Zapiszcie się na newsletter (formularz znajduje się w stopce strony). Po chwili otrzymacie ode mnie e-mail, w którym trzeba potwierdzić subskrypcję. Później dostaniecie kolejną wiadomość, w której odczytacie hasło do SKRZYNI.

Plany należy wydrukować w dobrej jakości na kartce A4. Moich prac nie można sprzedawać, ale będzie mi miło, jak je udostępnicie w mediach społecznościowych.

Moje prace powstają zawsze w programie Photoshop i Pain Tool SAI.

Mam nadzieję, że skorzystacie.  W końcu jeszcze pół roku nauki przed Wami 😉

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zapisz

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram