Planner dzienny do pobrania oraz mój sposób planowania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Planner dzienny do pobrania oraz mój sposób planowania

By Justyna   /     Lut 16, 2016  /     Blog  /     , , , , ,

Przygotowałam dla Was pozytywny planner dzienny do pobrania. “Planowanie mogłoby być fajne, gdybym miała odpowiedni druk” – tak sobie pomyślałam kilka miesięcy temu, kiedy internety ogarnął szał na organizację. Artykułów jest pełno, ale żaden z nich nie uderza w samo sedno..

Jakiś czas temu byłam bardzo sceptycznie nastawiona co do tego całego planowania i modnych plannerów. Strasznie nie lubię, kiedy ludzie utrudniają sobie życie. Moja opinia była taka, że planowanie zajmuje więcej czasu niż wykonanie niektórych zadań. Po co spędzać czas na nudnym spisywaniu czynności, skoro i tak mam dobrą pamięć, a to co muszę zrobić i tak robię. Tylko wiecie, wtedy jeszcze nie wpadłam na mój genialny pomysł z POZYTYWNYM plannerem.

PLANNER DZIENNY – MÓJ SPOSÓB PLANOWANIA

Generalnie jak widzę kolejną listę “to do” i masę zadań do wykonania, mam odruch wymiotny. Zazwyczaj załamuje mnie fakt, że TYLE jest jeszcze do zrobienia, a już jest 15. Ze złością przepisywałam niewykonane zadania na następny dzień. No mówię Wam, nerwicy można było dostać.

Aż pewnego pięknego razu zapaliła się żarówka: “No tak! Tu chodzi przecież o to, że ta lista jest koszmarnie długa! Już od samego patrzenia na nią robi mi się słabo. A gdyby tak ją skrócić?”. Powiecie pewnie, że to banał, ale już wyjaśniam. Zmniejszenie ilości zadań przecież w niczym nie pomaga. No tak, ale postanowiłam podzielić planner na kategorie i tym sposobem zawsze wydaje mi się, że zadań jest jakby mniej.

Czuję się naprawdę szczęśliwa, kiedy wykonam wszystkie czynności z danej kategorii. Wtedy myślę sobie: “No tak, z zakupami nawaliłam, ale zadzwoniłam gdzie trzeba, zrobiłam śniadanie, obiad, kolację, spotkałam się z koleżanką z liceum itd.” Taka lista naprawdę jest o wiele lepsza, bo mniej straszy. Oczywiście jest też piękna i urocza, więc to również pomaga – aż chce się po niej pisać. Zobaczcie, na jakie kategorie podzieliłam mój dzienny plan:

plannerdziennyinfo

PLANNER DZIENNY – SPRAWY TECHNICZNE

Planner dzienny dostępny jest w dwóch kolorach – niebieskim i różowym. Przygotowałam go do wydruku w formacie a4. Najlepiej wydrukować planner w dobrej jakości. Mogą go pobrać tylko te osoby, które zapisały się na mój newsletter. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem losgrafikos, wypełnij formularz, który znajduje się w stopce strony. Po zapisaniu się na newsletter odbierz e-mail i potwierdź subskrypcję. Później otrzymasz ode mnie e-mail z hasłem do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie znajdują się plannery dzienne oraz inne darmowe grafiki do pobrania.

planner

Moje prace możecie pobierać i udostępniać, ale nie radzę ich nigdzie sprzedawać, bo inaczej…. Was znajdę.

Mam nadzieję, że planner dzienny Wam się podoba. Jakiś czas temu sami o ładny druczek do planowania prosiliście. Powiedzcie, czy spełnił Wasze oczekiwania.

plaa1

Kochani, mam też do Was ogromną prośbę. Podpowiedzcie mi, co zrobić, żeby polepszyć jakość zdjęć robionych popołudniami, w niezbyt korzystnym świetle. Fotek nie mogę robić rano, więc sprawa jest utrudniona. Myślę o zakupie lamp, ale kompletnie nie mam pojęcia, od czego zacząć, co najlepiej kupić. Zdjęcia wychodzą mi koszmarne, mimo że czytam te wszystkie poradniki fotograficzne. Może Wy coś polecicie. Liczę na Was.

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram