Planner roczny do wydrukowania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
planner roczny, planner, planner 2018, planner do wydrukowania, planner na cały rok

Planner roczny do wydrukowania

By Justyna   /     Gru 29, 2017  /     Blog, Grafika  /     , , , , , , , ,

Planner roczny – czy już go masz? Jeżeli nie, w takim razie zapraszam Cię na mój wpis. Niektórym wydaje się, że planowanie to prosta sprawa, ale ja wyprowadzę Was z błędu. Owszem, wszystko staje się proste jeżeli mamy odpowiednie narzędzia. Nigdy o tym nie zapominajcie.

Już dawno planowanie to dla mnie czysta przyjemność. Dlaczego? Otóż w moich zasobach posiadam sporo ciekawych i ładnych plannerów – niektóre z nich wykonałam samodzielnie. Pisanie w kalendarzach nie sprawdza się u mnie, ponieważ wpisuję zadania, a za chwilę o nich zapominam. Wszystko muszę umieszczać w widocznym miejscu – najlepiej na ścianie lub na lodówce. Pojedyncze kartki sprawdzają się do tego zadania znakomicie. Myślicie, że łatwo je gubię? A skąd.

Pojawił się jednak inny problem.

PLANNER ROCZNY – problemy z planowaniem

Jeszcze do niedawna pobierałam różne plannery z Internetu (najczęściej korzystała ze strony pinterest, ale jedno zaczęło mnie denerwować – wszystkie kartki były z “innej parafii”, a pewnie wiecie, że należę do zacnego grona estetów. Dlatego pomyślałam, że stworzę serię plannerów w takich samych kolorach i wzorach. Jakiś czas temu zaprojektowałam dla siebie i dla Was dzienny organizer, a dziś dołączam do niego planner roczny. Postaram się również zrobić identyczne plannery na każdy miesiąc. Zatem już dziś możecie założyć sobie teczkę i tam wpinać wydrukowane kartki. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie, bo za każdym razem tę kartkę można wyjąć, wziąć ze sobą, przy czym nie musimy targać całego grubego kalendarza ze sobą.

Nowy planner roczny to przede wszystkim miejsce na cele. Ja uważam, że należy skupić się na konkretach, zawsze to powtarzam. Do tego zbyt długa lista przytłacza, a ta jest według mnie idealna. Mam nadzieję, że Wam się podoba!

PLANNER ROCZNY – jak pobrać?

Aby pobrać planner roczny, należy zapisać się na mój newsletter, do którego formularz znajdziecie na dole wpisu lub w stopce strony.  Spokojnie, nie zaśmiecam skrzynek zbyt często, piszę do Was tylko w ważnych sprawach. Po zarejestrowaniu się otrzymacie kod do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie znajdują się wszystkie darmowe grafiki. Plik wydrukujcie w najlepszej jakości, ponieważ kolory są dosyć jasne. Jak zwykle dostosowałam wielkość do formatu A4. Planner roczny dostępny jest w dwóch kolorach.

Proszę nie wykorzystywać moich prac do użytku komercyjnego bez mojej zgody!

Na fanpage pisaliście, że chcecie więcej grafik do wydruku. Postaram się spełnić te prośby. Oczywiście pojawią się również tutoriale rysunkowe, wszystko w swoim czasie.

Mój główny cel na ten rok to powrót na bloga. Życzcie mi powodzenia!

PS. Jak podoba Wam się obrazek wyróżniający bez efektu halftone w tle?

Pozdrawiam ciepło

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram