Sprawdź, co mówią o tobie twoje rysunki

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Sprawdź, co mówią o tobie twoje rysunki

By Justyna   /     Maj 16, 2015  /     Blog  /     , ,
Dziś proszę państwa wróżka Justyna opowie, co oznaczają Wasze rysunki. Nie jesteś rysownikiem/grafikiem? Nie szkodzi. Jestem pewna, że zdarza Ci się bazgrać coś ukradkiem na nudnej lekcji polskiego, podczas wykładów, w autobusie. Wyciągaj więc swoje bazgroły i czytaj uważnie. Dowiesz się o sobie rzeczy, o których nigdy nie pomyślałeś.

 

1. Słonie – Masz wielki tyłek i grube uda oraz sądzisz, że musisz schudnąć. Ręka aż sama się prosi, żebyś uwiecznił to wszystko na rysunku. Zazwyczaj wychodzi właśnie słoń.

2. Domki – Jesteś nastolatkiem i marzy ci się ucieczka z domu. Trzymasz pod łóżkiem plecak, w który pakujesz wszystko, co może przydać się na czarną godzinę. Płotek wokół domu oznacza, że czujesz się przytłoczony i zamknięty. Uważasz, że dom cię ogranicza, a twoi rodzice cię niszczą. Źle, bardzo źle…

 

3. Serduszka – Tak naprawdę jesteś brzydka i nigdy nikt cię nie zaprosił na randkę. Serca złamanego nie miałaś, porządnego faceta też nie. Z desperacją myślisz o związku z nieznajomym, który wykorzysta cię i rzuci dla pierwszej lepszej.

 

4. Figury geometryczne – masz pałę z matmy na półrocze, ale wszędzie gdzie się da rysujesz figury. Strach przed kolejną pałą tkwi w twojej głowie, nawet o tym nie wiesz. Myślisz, że beznadziejne rysunki ci pomogą? Jeżeli jesteś dorosły, też kiedyś miałeś pałę z matmy i wredną nauczycielkę, która śni ci się ciągle po nocach. Wszystko to gdzieś głęboko siedzi w twojej zniszczonej psychice.

 

5. Twarze – Nie muszę chyba mówić, że urodą nie grzeszysz? Nie… bo Ty wcale brzydki nie jesteś. Jest jeszcze gorzej. Marzy ci się piękna buziulka, więc takie rysujesz. Szkoda tylko, że nie bardzo ci wychodzi i najczęściej na kartce widniej twój autoportret…

 

6. Czaszki – Czaszka to znak szatana, ale spokojnie, ciebie nie dotyczy. Myślisz, że rysując czaszki wzbudzisz zainteresowanie ludzi. Marzy ci się sława i duże pieniądze. Mimo swojej totalnej głupoty masz rację. Ludzie lubią oglądać rysunki emo i je hejtować.
 

 

7. Strzałki – Lubisz pokazywać, wskazywać i rozkazywać ludziom. Myślisz, że twoje porady są fajne i każdy powinien cię słuchać. Jesteś krótkowzroczny i samolubny. Nie widzisz nic poza końcem własnego nosa. Liczy się tylko twoje zdanie i niech ktoś spróbuje ci się sprzeciwić…

 

8. Potwory – Za dużo horrorów w dzieciństwie wychodzi teraz bokiem. A tak serio, wychodzą ci potwory, bo po prostu nie potrafisz normalnego, prostego człowieka narysować. Beztalencie.

 

9. Roślinki – Nazywasz się Genowefa i masz 70 lat. Jesteś samotna i masz jamnika, z którym nie wychodzisz na spacery. Nie lubisz mówić o sobie, ale masz sprośne myśli. Kwiatki to tylko przykrywka.

 

10. Zawijasy, szlaczki – Chciałbyś być pro rysownikiem, ale nic ci nie wychodzi. Tak naprawdę jesteś leniem, więc stwierdziłeś, że szlaczki też mogą być fajne i wzbudzać zainteresowanie. Niestety nie są i popularności ci nie wróżę. Zatrzymałeś się bowiem na poziomie przedszkola.

 

11. Zwierzęta – Posiadasz warsztat, ale nie masz pomysłu na rysunki. Przerysowujesz konie ze znanych obrazów i jarasz się, że jesteś super. Wieje nudą, lepiej zmień hobby. Bez wyobraźni daleko nie zajdziesz.

 

Myślę, że każdy dowiedział się czegoś o sobie i wyciągnął odpowiednie wnioski. Musisz uwierzyć wróżce, która zawsze mają rację.

 

PS. Wybaczcie mi, ale nie mogłam się powstrzymać, kiedy czytałam podobne pseudo-psychologiczne rozważania 😉

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram