Co mówi o tobie twój ulubiony kolor?

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Co mówi o tobie twój ulubiony kolor?

By Justyna   /     Sty 12, 2016  /     Blog  /     , , , , , , , , ,

Myślę, że nie zdziwi Was, kiedy powiem, że kolory mają znaczący wpływ na nasze życie? Chcecie wiedzieć, co na ten temat sądzi wróżka Justyna? Pewnie wiesz, że jak lubisz różowy kolor to jesteś mega uczuciowy i inne bzdury, ale zapewne nie masz pojęcia, że jesteś facetem… Dziś dowiesz się o sobie rzeczy, których nikt Ci nigdy nie powiedział!

Zamknij oczy na moment i wyobraź sobie, jakim kolorem jesteś. Teraz skup się i przeczytaj uważnie, co dana barwa mówi o tobie.

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY KOLOR?

Czarny – Czarny kolor reprezentuje satanistów, więc najprawdopodobniej jesteś osobą która lubi palić koty. Masz problemy ze sobą, myślisz o śmierci. Zero optymizmu, zero radości życia. Całymi dniami obmyślasz, jak najłatwiej skończyć ze sobą. Oprócz tego jesteś gruby lub gruba. Czarnym kolorem zakrywa się przecież zbędne kilogramy. Żal, smutek i emo na dokładkę.

Czerwony – Obsesyjnie niczym wampir myślisz o krwi, a twoje ulubione danie to czernina. Jesteś dziewczyną, która totalnie nie ma szczęścia w miłości. Ubierasz się na czerwono, żeby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej i myślisz, że emanujesz seksem. Szkoda, że to ci nie wychodzi i faceci uciekają, zamiast do ciebie lgnąć. Ciężkie życie z czerwonym kolorem.

Zielony – Jeżeli twoim ulubiony kolorem jest zielony, to znaczy, że lubisz wtapiać się w tłum, jesteś jak kameleon. Często przebywasz w lesie, bo tam możesz dopasować się do otoczenia. Boisz się ujawniać, bo najprawdopodobniej masz brzydką twarz. Nie chcesz się wychylać, więc zazwyczaj stosujesz też spychologię. Wyręczasz się innymi ludźmi, kiedy masz do wykonania trudne zadania. Cwana bestia z ciebie.

Niebieski – Niebieski kojarzy się z wodą, więc można też o tobie powiedzieć “Cicha woda, brzegi rwie”. Wydajesz się miły, ale to tylko pozory. Rodzice nie kochali cię w dzieciństwie. Najprawdopodobniej masz niebieskie oczy, dlatego też nosisz ubrania w tym kolorze, bo podobno je podkreślają. To bzdura. Jeżeli masz brzydką twarz, nic ci nie pomoże.

Brązowy – Twoim ulubionym kolorem jest brązowy? Musisz więc wiedzieć, że to barwa, który pasuje do moherowej, kościelnej babki. Jeżeli lubisz brązowy, czujesz się na więcej lat, niż masz w rzeczywistości. Bardzo często faceci przywiązują się do brązu. Noszą majtki na lewą stronę, bo najprawdopodobniej uwierzyli w słowa Ryszarda Rynkowskiego, że “dziewczyny lubią brąz”.

Różowy – Podobno symbol lalki barbie i dziecinności, ale obalmy wreszcie ten mit.Tak naprawdę faceci lubią różowy, ale nigdy się z tym nie ujawniają. Zazwyczaj zakładają różowe szlafroczki i kapcie swojej lubiej, kiedy nie ma jej w domu. Przy kolegach udają, że nienawidzą tego koloru, a w myślach tęsknią za szlafroczkiem. Fani różu nigdy nie są sobą. Symbol pakera, który w nocy przytula pluszowego misia, a tak naprawdę boi się własnego cienia.

Biały – Niewinność, czystość, optymizm – tak myślą o tobie ludzie, kiedy mówisz im, że lubisz biały kolor. W rzeczywistości masz popaprane życie i bierzesz narkotyki. Pogubiłeś się, nie wiesz, do czego dążysz. Masz niepoukładane w głowie, jesteś konfliktowy. Uczysz dzieci brzydkich słów i cię to bawi. Psychopata, tylko ci współczuć.

No to jak? Dowiedziałeś się już czegoś ciekawego o sobie? 🙂 Jeżeli nie znalazłeś swojego ulubionego koloru, nie przejmuj się. Odłożyłam opisanie Twojej barwy na później, bo jesteś naprawdę trudnym przypadkiem. CDN

Pozdrawia ciepło

Wróżka Justyna

PS. Tutaj możesz dowiedzieć się, co mówią o tobie twoje rysunki:

Sprawdź, co mówią o tobie twoje rysunki

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram