Zakładki do książek Harry Potter

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie

Zakładki do książek Harry Potter

By Justyna   /     Lis 03, 2015  /     Blog, Grafika  /     , , , , , , , ,

Witajcie kochani! Obiecałam, że przeniosę na losgrafikos dawne grafiki. Pamiętam, że bardzo podobała Wam się seria z zakładkami. Co prawda stworzyłam ich niewiele, ale tym razem naprawię ten błąd. Dziś odgrzewany kotlet, czyli zakładki do książek z “Harry’ego Pottera”. Ostatnio pojawiło się nowe wydanie książki o małym czarodzieju i stwierdziłam, że to dobry moment, żeby zakładki ponownie udostępnić.

Wiem, że fanów Harry’ego jest dużo. Ja tę książkę mogę czytać dosłownie kilka razy w roku (wszystkie części!). Mam do czarodzieja ogromny sentyment – to w końcu najlepsza bajka z mojego dzieciństwa. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy z jakiegoś powodu nigdy tej fascynującej książki nie czytali.  Kiedy zobaczyłam nowe wydanie, nie mogłam się oprzeć. Sami zobaczcie.

harry potter

 

harry3

harry4

harry5

Książka wyróżnia się tym, że jest ilustrowana! Obrazki poruszają mnie swoim tajemniczym klimatem i intrygującymi kolorami. Technika autora prac jest naprawdę godna podziwu. Muszę przyznać, że mój syn dzięki temu wydaniu polubił Harry’ego Pottera. Wcześniej nie chciał nawet słyszeć o czytaniu mojej ulubionej książki, a teraz jest bardzo chętny i przypuszczam, że będzie mi o Harrym przypominał w każdy wieczór. Naprawdę polecam Wam nowe wydanie. To prawdziwa gratka dla fanów czarodzieja.

harrypotterzakladka (1)

ZAKŁADKI HARRY POTTER – DRUKOWANIE

Zakładki z Harry’ego możecie pobrać z mojego bloga po zapisaniu się na newsletter (formularz znajduje się w stopce strony). Po potwierdzeniu subskrypcji dostaniecie e-mail z hasłem do SKRZYNI SKARBÓW, gdzie znajdują się zakładki. Wystarczy wydrukować przód i tył na sztywniejszym papierze (może to być brystol albo blok techniczny). Później należy wyciąć zakładki i skleić. Można oczywiście wydrukować dwustronnie, ale wydaje mi się, że wtedy mogą być nietrwałe.

zakladkiharry1 zakladkiharry2

 

ZAKŁADKI – WASZE PROPOZYCJE

Mam jeszcze w moich zbiorach zakładki z “Gry o tron”. Powstały one dzięki moim czytelnikom z poprzedniego bloga. Sami wymyślaliście teksty i dawaliście propozycje bohaterów, których chcecie mieć na zakładkach. Ta akcja nadal trwa! Ostatnio mówiliście mi o “Wiedźminie”. Bardzo proszę fanów tej książki o propozycje tekstów, które umieścimy na tylnej części zakładki. Jeżeli chcecie bohaterów z innych książek to koniecznie piszcie, wezmę je na pewno pod uwagę.

Koniecznie napiszcie mi, jak podoba Wam się nowe wydanie “Harry’ego Pottera”. Kto kupi? Ja nie mogłam się oprzeć. Musiałam mieć to cudo na półce z książkami. 😉

Pozdrawiam ciepło

newsletter

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram