Zimowe tapety na telefon do pobrania

Blog o grafice komputerowej i rysowaniu
Śledź mnie
zimowe tapety na telefon, zimowe tapety na telefon do pobrania, tapety zimowe IOS pobierz, zimowe tapety iphone, zimowe tapety do pobrania za darmo, zimowe tapety download

Zimowe tapety na telefon do pobrania

By Justyna   /     Gru 22, 2018  /     Blog  /  

Już są – zimowe tapety na telefon do pobrania! Wrzucam je w ramach podziękowanie za to, że wzięliście udział w ostatniej ankiecie. Wasze zaangażowanie jest dla mnie bardzo ważne! Przeszliście samych siebie!

Bardzo cieszy mnie i wzrusza to, co piszecie. Niektórzy z Was są ze mną od początku i bardzo wspierają moją skromną działalność. Wszystkie ciepłe słowa to miód na moje serduszko.

Nie będę robiła podsumowania ankiety, ponieważ szkoda na to miejsca i czasu, lepiej od razu wziąć się za wpisy, które będą dla Was pomocne. Muszę powiedzieć Wam, że dowiedziałam się bardzo dużo i od dziś zaczynam działać. Cieszy mnie jedno – nie tylko tematy rysunkowe i graficzne Was interesują! Prawie 70% z Was prosiła o wpisy z recenzjami, a ponieważ większość z Was to fani literatury, dlatego postanowiłam pisać co jakiś czas o książkach.

Mało tego, książki będą nawiązywały do grafiki, ale jeszcze nie zdradzę szczegółów. Szykuję wpis na początek Nowego Roku. Do tego większość z Was pisze, że chcecie jeden wpis w tygodniu. To nie jest tak dużo i miejmy nadzieję, że wreszcie to ogarnę. Dziś jednak mam dla Was zimowe tapety na telefon. Pracowałam nad nimi dosyć długo, więc mam nadzieję, że Wam się spodobają!

Zimowe tapety na telefon

Tapety są w pastelowych kolorach. Motywem przewodnim były budynki i zimowe akcesoria, ale musiałam też pomyśleć o jednorożcu, bo inaczej nie byłabym sobą. Uwielbiam zimowe tapety na telefon, które tworzą klimat, dlatego nie mogło zabraknąć śniegu. Dlaczego akurat na tę porę roku? Wydaje mi się, że zimowe tapety na telefon nie są tak popularne jak świąteczne, a takie obrazki mogą zostać z nami na dłużej. Jednorożce zawładnęły moim telefonem. Mam też w planach zakup kolorowego Case.

Jeżeli macie ochotę, możecie napisać mi, jakie tapety na telefon byście chcieli. Od razu mówię, że to nie jest ostatni taki projekt! Nie muszą być koniecznie związane z porami roku, liczą się również oryginalne pomysły.

Zimowe tapety na telefon – informacje techniczne

Tapety możesz pobrać po zapisaniu się na newsletter. W pierwszej wiadomości e-mail otrzymasz ode mnie hasło do skrzyni skarbów, gdzie znajdują się tapety oraz inne darmowe grafiki. Moje prace nie są przeznaczone do użytku komercyjnego.

Jeżeli pobierzesz i wydrukujesz jakieś moje grafiki, możesz oznaczyć mnie hashtagiem #losgrafikos na Instagramie. Będę bardzo wdzięczna.

 Jakie motywy na telefon najbardziej Ci się podobają? Masz już jakąś ciekawą zimową tapetę?

Pozdrawiam ciepło

Zostań wybrańcem i otwórz Skrzynię Skarbów z luksusowymi dodatkami!


  • Losgrafikos to blog o grafice komputerowej, rysowaniu, kreatywności i sztuce.

    Znajdziesz tu również tutoriale, grafiki do pobrania i masę inspiracji!

  • Newsletter

  • Instagram